Sevgiliye Hediye Önerisi

Sevgiliye Hediye Önerisi

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerisi

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerisi

Sevgililer günü hızla yaklaşıyor ve siz hala sevgilinize özel ve güzel bir hediye bulamadınız mı?

Aşk dizisi tutkunları için yaklaşan sevgililer gününü harika bir güne dönüştürmeye kararlıyız. Ekibimiz sizin için bu yılın moda ürünlerinden biri olan “kişiye özel” hediye tasarımlarını gözden geçirip sizin için güzel bir rehber hazırladı. İşte 2014 yılının en moda sevgililer günü hediyesi;

Öncelikle sevgilinizin zevklerini göz önünde bulundurabilir ve buna göre bir fikir yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sevgilinizin sevdiği renkler üzerinde düşünebilirsiniz. Klasik hediyeleri almaktan bıkmış olabilir ve artık farklı bir hediye arıyor olabilirsiniz. Nasıl mı bulacaksınız? Aslında hiç de zor olmayacaktır. Artık sevgililer günü hediyesi için birçok farklı site bulunuyor ve bu sitelerde kendi hediyenizi tasarlayabiliyorsunuz. Böylece sevgiliye hediye alırken de anlamlı ve özel hediyeler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Erkekler için sevgililer günü hediyesi ya da kadınlar için sevgililer günü hediyesi satın almak istiyorsanız kararınızı vermeden önce saatiniyarat.com sitenizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çünkü bu site sayesinde sevgilinize alacağınız hediyeyi yani güzel bir saati kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. İsterseniz saatin iç arka plan kısmına onunla beraber fotoğrafını koyabiliyor ya da sizin için özel bir günün tarihini yazabiliyorsunuz. Ya da isterseniz saatin iç kısmına isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Bunun gibi daha birçok özel seçenek bulunuyor. Sadece markasına, rengine ve dış tasarımına göre bir saat seçmeniz yeterli oluyor. Böylece sevgiliye özel bir hediye yaratmak artık sizin elinizde.

Diğer hediye çeşitleri için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Kerem ve Şebnem Yemekte

A.Ş.K. 2. Bölüm Özeti

Kerem ve Şebnem Yemekte

Kerem ve Şebnem Yemekte

Azra Geri adım Atmıyor!

Her ne kadar Kerem bu plana büyük bir tepkiyle karşı çıkıyor olsa da Azra planından vazgeçmiyor. Kurtuluşun anahtarı olarak gördüğü bu planından vazgeçmeyen Azra’nın kararlılığı karşısında Kerem’in yapabileceği pek bir şey kalmıyor.
Borçlardan nasıl kurtulacaklarına dair plan yapan Azra aşkını kurtarmaya çalışssa da Kerem bu duruma büyük bir tepki gösterir. Sevdiği kadının bu büyük aşkı bir oyuna kurban etmesine inanmakta zorlanır ve sinirlenir. Sevdiği kadının böyle bir oyuna girişmesini ve bu oyuna aşklarını da katmasını bir türlü kabullenemez.
Azra Kerem’in sandığı gibi bu borç batağından kendi imkanlarıyla çıkamayacağına emindir ve bu yüzden planında diretir. Kerem ise hala kendi çabalarıyla bu durumun üstesinden gelebileceğine inanmaktadır.
Lenf kanseri hastası olan Şebnem hastalığı ile ilgili son durumu ailesine belli etmemeye çalışırken diğer yandan Azra sayesinde Kerem ile sık sık görüşebilmenin keyfini çıkarmaktadır.  Azra’nın planının bir parçası olan Kerem ile Şebnem’in yakınlaşması Kerem’in Adaya giderek Şebnem’lerin evine geçmesiyle başlar. Tam da bu sırada Azra’nın kız kardeşi Semra’nın başı derde girer. Semra’nın imdadına Şebnem’in kardeşi Can yetişir.
Çocukluk arkadağı olan polis Ferhat’ın yardımıyla tefeci Abdurrahman’dan bir süre kurtulan Kerem Abdurrahman’ın tekrar ortaya çıkmasıyla hayal kırıklığına uğrar. Her şey kötüye gidince Azra’nın haklı olduğunu düşünmeye başlayan Kerem büyük bir oyunun parçası olmaya doğru yavaş yavaş ilerlemektedir.

A.Ş.K. Dizisi Büyük Bir İlgi Gördü!

Azra Şebnem Kerem (A.Ş.K.)

Azra Şebnem Kerem (A.Ş.K.)

25 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan A.Ş.K. dizisi seyircinin büyük bir ilgisini çekti. Fragmanın yayınlandığı gün Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralarda yoğun bir şekilde konuşulmaya başlayan A.Ş.K. dizisi daha yayınlanmadan gündeme oturmayı başardı.

Başrollerini Hazal Kaya,  Hakan Kurtaş, Aslı Tandoğan, Nebahat Çejre ve Kaan Urgancıoğlunun paylaştığı A.Ş.K. adlı dizi yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında olacak. Dün akşam (20 Ağustos) yayınlanan ilk fragmanında yoğun bir ilgi gören Aşk dizisi Kanal D çağrı merkezinin kilitlenmesine neden oldu. Aynı anda Facebook ve Twitter’da da yoğun bir şekilde dizi hakkında yorumların yapıldığı görüldü.

 

Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, “A.Ş.K” adlı dizinin dün akşam (20 Ağustos) ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler, diziyle ilgili bilgi almak için Kanal D çağrı merkezini telefon yağmuruna tuttular. Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı.

A.Ş.K. Dizisinin Konusu

A.Ş.K dizisi Kerem ve Azra

A.Ş.K dizisi Kerem ve Azra

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan A.Ş.K her geçen gün seyirci kitlesini arttırarak zirveye tırmanışını devam ettiriyor. İşte A.Ş.K. dizisinin konusu;

Para Aşkı Satın Alabilir mi?

Para mı Aşk mı diye sorulduğunda muhtemelen çoğumuz aşk cevabını veririz. Çünkü o her maddeden; her  duygudan daha büyüktür. Her şey satın alabilir; ama aşk asla…

Peki gerçekten de öyle midir, para aşkı satın alamaz mı?

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem (Hakan Kurtaş) aşktan başka hiç bir şeyi olmayan; mutlu, sevgi dolu bir çiftti. Her şeyleri vardı; para dışında her şeyleri… Spor Akademisi’nde gözgöze gelip bir daha gözlerini birbirinden ayıramamışlardı. Kerem işsizdi. Azra ise zar zor ailesinin geçimini sağlayabiliyordu. İkilinin hayatında iyi giden tek şey aşktı fakat artık o da direncini kaybeden her şey gibi kötüye gitmeye başlayacaktı.

Sonra hayatlarına Şebnem Girer. Azra’dan tenis dersleri alan Şebnem hastahaneye kaldırılana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biriydi sadece. Şebnem lenf kanseri tedavisi görmüştü daha önce; ve hastalığı tekrardan ortaya çıkmıştı; ölecekti. Zengin bir ailede doğduğu için şanslıydı. İstediği her şeye sahipti; bir tek şey dışında; Aşk…

Mutlu değildi Şebnem; çünkü hayatı boyunca aradığı aşkı bulamamıştı. Hep hastaydı; sağlıklı olduğunu hatırlamıyordu hiç. Aşka susamış ama sussuzluğunu hiç giderememişti. Hayatı boyunca yeterince sevmemiş; yettiği kadar sevememişti. Aşık olmadan, aşkta kaybolmadan ölmek istemiyordu…

Azra’ya anlattı her şeyi; en iyi dostu oymuş gibi, tam bir masumiyet ve açık bir yüreklilikle içinde ne varsa; ne biriktiyse şimdiye kadar orada; hepsini anlattı Azra’ya; hayallerini, umutlarını, beklentilerini; küçük bir çocuk gibi…
Oysa Azra sandığı kadar melek değildi aslında; ne o kadar melekti ne de bir şeytan aslında. Aşkını kurtarmak için aşkından vazgeçecekti. Kerem için yapacaktı bunu ve Kerem bile bunu bilmeyecekti. Üstelik bunu ölmek üzere olan birini; Şebnenim’i kullanarak yapacaktı…

Azra ve Kerem aşklarını kurtarmak için ne kadar ileri gidebilir? Peki ya siz… Aşkınızı kurtarmak için aşkınızdan vazgeçebilir misiniz?…

Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aşk dizisi Azra ve Kerem

Aşk dizisi Azra ve Kerem

A.Ş.K. DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Kanal D’nin gündeme bomba gibi düşen yeni dizisi A.Ş.K.‘ın oyuncu kadrosu belli oldu. İşte büyük umutlarla çekimleri gerçekleştirilen dizide oynayacak olan oyuncular.

Kanal D’de yeni yayın döneminde ekranlara gelecek olan sarsıntılı bir aşk öyküsünü konu alan A.Ş.K. dizisi daha şimdiden gündem olmayı başardı. Dizinin oyuncu kadrosu şöyle;

Aşk Dizisinin Başrol Oyuncuları:

Hakan Kurtaş, Hazal Kaya, Aslı Tandoğan Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can başrolleri paylaşıyor.

Dizinin Oyuncu Kadrosu:  Azra (Hazal Kaya), Şebnem (Aslı Tandoğan), Neslihan (Nebahat Çehre), Kerem (Hakan Kurtaş), Can (Kaan Urgancıoğlu), Rıza (Erkan Can), Orhan (Tugay Mercan), Semra (Elit İşcan), Ece (Sevtap Özaltun), Müzeyyen (Servet Pandur), Sırma (Nihal Koldaş), Melis (Güneş Emir), Hasan (Osman Akça), Fırat (Gökay Müftüoğlu)

Aşk Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi 25 Eylül Çarşamba günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında olacak.

Dizi Hakkında Bilgiler

Yapımcı Şirket: Gold Film
Yapımcı : Faruk Turgut
Dizinin Yönetmeni: Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
Dizinin senarsoyu Evren Şit ve  Serdar Soydan tarafından yazıldı. Görüntü yönetmenliğini Oktay Başpınar üstlenmekte. Herkesin diline dolanan aşk dizisi müzikleri ise Aytekin Ataş, Erdem Doğan ve Gürsoy Tanç tarafından hazırlanıyor. Zafer Kanyılmaz‘ın sanat yönetmenliğini yürüttüğü diziye Nilüfer Çamur kostümleriyle renk katıyor.

Can Vural (Kenan Urgancıoğlu)

Aşk dizisi Can Vural Kenan Urgancıoğlu

Aşk dizisi Can Vural Kenan Urgancıoğlu

Aşk Dizisi Can Vural (Kenan Urgancıoğlu)

Aşk dizisi oyuncularından Can Vural Şebnem‘in yakışıklı kardeşidir. Babasının ölümünden sonra bir dediği iki edilmeyen Can şımarık bir çocuk olarak yetişir. Hayat felsefesi “yaşamdan zevk almaktır”.  Sığ bir düşünce yapısına sahip olan Can hiç bir şeyi önemsemez günü kurtarmak için yaşar. Ona göre fakirler ve zenginler birlikte olamazlardı; çünkü fakirlerle zenginler arasında uçurumlar vardı.

Aşk Dizisi 1. Bölüm Özeti

Azra ve Kerem evlilik hayalleri kurar!

Azra Özak (Hazal Kaya) bir spor klubünde tenis hocası olarak çalışmaktadır.  Çok uzun bir zamandır aşk yaşadığı Kerem Gürsoy’u çalıştığı spor klubüne yüzme hocası olarak alır.  Azra ve Kerem evlilik hayalleri kurtmakta her şey yolunda gitmektedir. Yakın bir tarihte biriktirdikleri parayla dünya evine girmeyi planlamaktadırlar.

Şebnem Kerem’e Aşık olur!

Kerem spor klubündeki mesaisinin ilk gününde İstanbul’un en varlıklı ailelerinden biri olan Vural ailesinin güzel Kızı Şepnem Vural (Aslı Tandoğan) ile karşılaşır. Azra’dan tenis dersleri almakta olan Şebnem Kerem’i görür görmez ondan hoşlanır ve ona yakın olabilmek için su fobisine rağmen yüzme dersleri almaya karar verir.
Fakat Kerem’in babası Rıza’nın intiharı üçü için de olayların değişmesine neden olur. Kerem sadece babasını kaybetmekle kalmamış aynı zamanda babasından kalan yüklü bir borç batağına saplanmıştır. Babasının alacaklılarından biri olan tefeci Orhan Aslan Kerem‘in huzurunu kaçırmaktadır.
Tenis hocası Azra ile çalışırlarken birden fenalık geçiren Şebnem hastahaneye kaldırılır. Hastahanede yapılan tektik sonucu genç kadının iki yıl önce lenf kanserine yakalandığı ve kanserin yeniden reaksiyon gösterdiği belirlenmiştir.
Şebnem hayata tutunmak için ince bir umut ışığı ararken Kerem’i bir kurtarıcı olarak görmeye başlar. Azra ise Kerem’i borç batağından kurtarmak için kendi açısından katlanması zor bir plan kurmak zorunda kalır. Aşk üçünü de kuralsız bir oyuna zorlar.

Aşk Dizisi Neslihan Vural (Nebahat Çehre)

Aşk dizisi Neslihan Vural - Nebahat Çehre

Aşk dizisi Neslihan Vural – Nebahat Çehre

Neslihan ailesinin onaylamadığı bir adamla evlenmiştir. Aşk uğruna nelerden vazgeçilebileceğini,  aşkın ve aşk acısının her şeyden daha büyük olduğunu iyi bilenlerdendir Neslihan. Çok sevdiği, uğruna her şeyden vazgeçtiği kocası Haldun’un ölümünden sonra kendisini çocukları Can ve Şebnem‘in eğitimine ve gelişimine adar.

Aile kavramına çok önem veren Neslihan aileyi bir arada tutmak için yoğun bir çaba sarf eder. Gerektiğinde çok zalim olabilen, baskıcı, güçlü; dediğim dedik bir annedir aynı zamanda…

Aşk Dizisi Oyuncusu Şebnem (Aslı Tandoğan) Kimdir?

Aşk dizisi oyuncsusu Şebnem (Aslı Tandoğan)

Aşk dizisi oyuncsusu Şebnem (Aslı Tandoğan)

Azra ve Kerem‘den farklı olarak zengin bir ailenin bir dediği iki edilmeyen kızı olarak dünyaya gelir Şebnem. Bir insanın sahip olmak isteyebileceği her şeye sahiptir; fakat bir sorun vardır; Aşk

Şebnem hayatı boyunca “hayatının aşkını” beklemiştir fakat hiç bir zaman buluşamamıştır uzaktaki sevgiliye; Aşk her seferinde onu es geçmiştir. Sanat Tarihi bölümünden mezun olmuş, hayatı boyunca bir çok sanat dalıyla yakından ilgilenmiştir. Şebnem aradığı aşkı bulamamanın verdiği boşlukla farklı arayışlar içine girerek spora başlar. Ve böylece Şebnem’in yolu Kerem’le kesişir. İlk görüşte Kerem’e aşık olan Şebnem hayatı boyunca aradığı erkeği bulduğuna inanır…

Kerem (Hakan Kurtaş) Kimdir?

Aşk dizisi oyuncusu kerem (Hakan Kurtaş)

Aşk dizisi oyuncusu kerem (Hakan Kurtaş)

Azra ile başrolleri paylaşan Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem, Azra’dan farklı olarak zenginlik hırsıyla yanıp tutuşan biri değildir. Başarı ve zenginlik onun olmazsa olmazlarından değildi. Kaldı ki spor kulübünde yüzme hocası olarak çalışmayı bile Azra sayesinde başarmıştı. O zamana kadar aylak aylak gezen bir işsiz olan Kerem her şeyin yoluna girdiğini düşünürken babasının intiharıyla bir şok yaşar. Yaşadığı şokun tek nedeni babasını kaybetmesi değildir. Zira borç batağındaki babasının intiharıyla birlikte bütün borçlar Kerem‘e kalmıştır. Kerem ödemek zorunda olduğu bu büyük borcun yükü altında hayatına devam etmeye, bu krizden kurtulmaya çalışır.